Systemy alarmowe

Prawidłowo zamontowany i serwisowany system alarmowy to gwarancja bezpieczeństwa. Wg statystyk Komendy Głównej Policji w 2015 roku doszło do 94 680 przypadków kradzieży z włamaniem (brak najnowszych danych za 2016 r.). Dlatego warto pomyśleć już dziś, aby zabezpieczyć swoje mienie i życie.

Sprawnie działający system alarmowy składa się z kilku podstawowych elementów:

  • Centrali alarmowej z urządzeniem sterującym
  • Czujek alarmowych
  • Sygnalizatora alarmowego
Prostota i intuicyjność obsługi to zdecydowanie podstawowe cechy porządnego systemu, przecież aktywujesz i deaktywujesz system, każdego dnia, zatem musisz robić to odruchowo, bez pomyłek. Dzięki dużym i czytelnym ikonom codzienne uzbrajanie systemu będzie Ci przychodziło z łatwością.

Dzięki wykorzystaniu Twojego smartfona, i aplikacji do zarządzania systemem alarmowym, na bieżąco masz podgląd co się dzieje w Twojej nieruchomości, nawet wtedy, gdy leżysz na plaży na drugim końcu świata.
Funkcjonalności systemu alarmowego można także powiązać z systemem automatyki budynkowej, co jest idealnym rozwiązaniem dla bardziej wymagających użytkowników, którzy mają większe wymagania odnośnie funkcjonalności systemu.

System można oczywiście rozbudować o opcje powiadamiania służb interwencyjnych, dzięki czemu nie tylko wykryjemy wtargnięcie na teren chroniony, ale również zapobiegniemy szkodom wyrządzonym przez intruza.
Facebook