O nas

dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?


Historia firmy ALMON sięga początków 2011 roku. Stopniowo wzbogacaliśmy naszą ofertę o rozwiązania z zakresu automatyki bram garażowych i wjazdowych, wprowadziliśmy również projektowanie systemów alarmowych i monitoringu (CCTV). Najnowszym obszarem naszej działalności są instalacje systemów centralnego odkurzania oraz systemy oparte na inteligentnym zarządzaniem budynkiem (smart home).

Nasza firma pojawiła się na rynku w niezwykle wymagających czasach - ogromna ilość konkurencji niejako wymusiła na nas odróżnienie się od firm świadczących podobne usługi. Dlatego wkroczyliśmy na rynek zdobywając go świeżymi pomysłami i nierzadko innowacyjnym spojrzeniem na projektowanie i wdrażanie i rozwiązań. Niejednokrotnie tam gdzie zawodzili inni, udawało nam się zaproponować zupełnie nowy pomysł. Nie zawiedliśmy się. Klienci szybko docenili fakt, że każdy system można zaprojektować jeszcze lepiej i jeszcze efektywniej, a nasz zespół zrobi wszystko, by im to zapewnić.

Dysponujemy wszystkimi pozwoleniami i uprawnieniami, które są wymagane od projektantów i monterów instalacji. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wykonane dla nich systemy spełnią wszystkie oczekiwania użytkowników.

253

Realizacji


Zaprojektowaliśmy ponad 230 różnego typu instalacji w domach i firmach naszych Klientów.

184

Projektów


Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dzięki temu zrealizowaliśmy ich już ponad 150.

184

Klientów


Zaufało nam już blisko 200 klientów - dołącz do nich!

6

Lat działalności


A to wszystko w ciągu zaledwie 6 lat. Dziękujemy za zaufanie.

Facebook