dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?


Historia naszej firmy sięga 2011 roku. Z perspektywy czasu wydaje się, że był to najlepszy moment na rozpoczęcie działalności w branży. Z jednej strony w tym okresie pojawiły się nowe technologie, a z drugiej – coraz więcej osób zapragnęło wykorzystywać w swoich domach alarmy, instalacje monitorujące, sygnalizatory pożaru czy odkurzacze centralne.

Początkowo naszą ofertę tworzyły przede wszystkim systemy alarmowe i monitoringu, przeprowadzaliśmy także montaż instalacji elektrycznych. Z czasem jednak, wraz z rosnącymi wymaganiami Klientów, konsekwentnie poszerzaliśmy także zakres naszych usług. Dzisiaj Klientom z Poznania i okolic proponujemy nie tylko nowoczesne instalacje elektryczne, monitoringu (CCTV) i alarmowe, ale także rozwiązania z zakresu automatyki bram garażowych i wjazdowych, systemy sygnalizacji pożaru oraz oparte na inteligentnym zarządzaniu budynkiem smart home odkurzacze centralne.

Blisko osiem lat działalności w czasach dynamicznego rozwoju technologicznego i konieczność ciągłego dostosowywania oferowanych rozwiązań do zwiększających się wymagań potencjalnych Klientów sprawiło, że obecnie oferujemy pomysły innowacyjne charakteryzujące się świeżym spojrzeniem na projektowanie i wdrażanie rozwiązań.

Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami i uprawieniami wymaganymi od projektantów i monterów. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że przeprowadzony przez nas montaż systemów alarmowych i instalacji elektrycznych będzie bezpieczny, a odkurzacze centralne i systemy monitoringu czy sygnalizacji pożaru - skuteczne.

253

Realizacji


Zaprojektowaliśmy ponad 230 różnego typu instalacji w domach i firmach naszych Klientów.

184

Projektów


Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dzięki temu zrealizowaliśmy ich już ponad 150.

184

Klientów


Zaufało nam już blisko 200 klientów - dołącz do nich!

6

Lat działalności


A to wszystko w ciągu zaledwie 6 lat. Dziękujemy za zaufanie.

Facebook