Instalacje TV-SAT

Czy wiesz, że przeciętny Polak spędza przed telewizorem 4 godziny i 23 minuty dziennie?

Jeżeli Ty też nie możesz oderwać się od telewizora to przynajmniej zapewnij sobie obraz w najwyższej możliwej jakości. Profesjonalna instalacja telewizyjna czy satelitarna pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi kanałami telewizyjnymi przez cały czas. Jeżeli nie możesz obejrzeć ulubionego programu czy meczu zaproponujemy Ci rozwiązanie z dekoderem z twardym dyskiem.

Nigdy więcej nic ważnego nie przegapisz.
W zależności od wybranej instalacji zaproponujemy Państwu odpowiednie rozwiązanie zawierające odpowiedniej wielkości talerz wraz z niezbędnymi konwerterami, umożliwiające odbiór programów w jakości High Definition (HD) albo w coraz popularniejszym systemie 4K.

Odpowiednie ustawienie anteny gwarantuje brak spadów jakości sygnału, podobnie jak zastosowanie odpowiedniej jakości przewodów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno najprostsze dekodery SD dla najmniej wymagających użytkowników, jak również dekodery HD z funkcją nagrywania (PVR). Te ostatnie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które często przebywają poza domem, a nie chciałyby tracić ulubionych programów i filmów z oferty dostawcy TV.
Facebook