Instalacje elektryczne

Czy potrafisz wyobrazić sobie dom bez urządzeń elektrycznych?

My też nie, dlatego projektujemy instalacje elektryczne z głową. Dobrze zaplanowana instalacja to krwioobieg domu, w którym prąd dociera do najodleglejszych jego zakątków. Każdy dom jest inny, dlatego instalacja powinna być ściśle dopasowana do budynku i do zadań jakie ją czekają.

Dokonanie pomiarów przed projektowaniem jest, więc istotnym elementem całego procesu. Nawet tak prozaiczny element jak rozmieszczenie gniazdek powinien być dobrze przemyślany – później będzie je trudno przesunąć bez skucia tynków, więc o wiele łatwiej i ekonomiczniej jest planować nową instalację niż dokonywać ewentualnych przeróbek.
Dobrze wykonana instalacja elektryczna, jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa jej użytkowników, dlatego nasi pracownicy wykonują je zgodnie ze sztuką i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Projekt i wdrożenie instalacji może być traktowane jako osobne zlecenie, ale możemy także połączyć prace z zakresu elektryki z pozostałymi usługami z naszej oferty. Dzięki temu Klienci mogą powierzyć nam przygotowanie np. wszystkich instalacji w nowo wybudowanych obiektach. Oddajemy wtedy do rąk inwestora obiekt wyposażony w instalację elektryczną, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki systemom alarmowym i przeciwpożarowym, a także w pełni monitorowany.
Facebook